zvonotec-slogan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příklady realizace ciferníků

s možností kombinace nebo

podle vlastního návrhu ...

Věžní hodiny a oznamování času

Pokud jsou staré dobré věžní hodiny mimo provoz a oprava by byla velmi nákladná, je možnost nainstalovat buďto centrální rozvod pro více ciferníků nebo individuální pohon každého zvlášť, to vše s elektronickým modulem řízeným signálem DCF 77,5 kHz a automatickým přechodem na letní nebo zimní čas.

Vše může být doplněno odbíjením dle přání zákazníka: ¼ , ½ , celé - nebo znělky (melodie). Závisí to na počtu zvonů, jejich sladění a počtu nainstalovaných kladiv. Zvuk odbíjených hodin na zvony je daleko silnější a emotivnější, než odbíjení na cimbály. Jejich jemný, křehký a libozvučný cinkot často v městském hluku zanikne...

Jako jedna z mála firem instalujeme i osvětlení ciferníků, včetně ručiček v barvě, kterou si zákazník vybere. Počátek a konec osvětlení je buďto naprogramován na pevnou hodinu, nebo je řízen astronomickým kalendářem podle západu a východu slunce.

eclairehod4

Osvětlené ciferníky světelnými diodami. Osvětlení ručiček je možno provést i po jejich obrysu a mimo bodů označujících hodiny se dají osvětlit i minuty.

048peyrestortes_nuit_013  
Ciferník na fasádě kostelíku v jižní Francii.                                         Tentýž v noci ...

ciferniky

   osvetleni LEDosvetleni LED(roman)

Koupelny, dlažby, obklady, Beltonette Havířov | Distribuce obalů z papíru, lepenky a voštinových desek | didaktické a dřevěné hračky | Plastové figuríny